OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Frézovanie podlahového kúrenia

Perfektné riešenie pri rekonštukciách, ale aj novostavbách

Frézy na podlahové kúrenie

Realizátroským firmám ponúkame predaj a školenie obsluhy frézy na podlahové kúrenie.
Úplne nové nemecké stroje overené v dlhoročnej praxi, vyladené s plnou zárukou 24 mesiacov,
podporou a školením obsluhy personálu.

PONÚKANÉ MODELY

 

Fréza pre podlahové kúrenie 250V manual

FDB - 250MA

Podlahová fréza s napájaním 230V o výkone 2,2 kW s manuálnym posunom. V zostave výkonný priemyslený vysávač 360 m³/h

Cena zostavy:

7.990,- EUR

VIAC INFO

Drážkovačka pre podlahové kúrenie 400V manualy posun

FDB - 400MA

Najvýkonnejší stroj na trhu s napájaním 400V o výkone 4,0 kW s manulánym posunom. V zostave výkonný priemyslený vysávač 360 m³/h

Cena zostavy:

8.690,- EUR

VIAC INFO

Fréza na drážky pre podlahové kúrenie 400V automat

FDB - 400AU

Najvýkonnejší stroj na trhu s napájaním 400V / 4,0 kW s plne automatickým posuvom. V zostave vysokovýkonný priemyselný vysávač 540 m³/h

Cena zostavy:

12.490,- EUR

VIAC INFO

Možné financovanie

Zabezpečíme Vám  financovanie formou leasingu.

Fotogaléria

Ako na to

Zo strany zákazníka, je potrebné pred samotnou realizáciou mať demontovanú starú podlahovinu ( guma, koberec, parkety a pod.) Ak podlaha nie je rovná, je nutné ju prebrúsiť a dostať do určitej rovinnosti. Brúsenie môžete vykonať na vlastné náklady alebo ponechať na nás. Následne prichádza na rad samotné frézovanie drážok, montáž rozdeľovača a pokládka potrubia. Celý sekundárny systém otestujeme vzduchom a odovzdáme Vám vo finálnom stave tak, že k nemu už len pripojíte primárny zdroj tepla a zrealizujete si zaliate drážok. Samotné zapájanie kotla do stytému je v réžií zákazníka a nie je v našej práci. Doporučujeme preto zveriť tieto služby regoinálnemu kurenárovi, ktorý sa bude starať o Váš kotol aj pri servisoch a údržbe.

Na záver

Vyfrézované drážky je potrebné 1x zaliať riedkou nivelačnou zmesou alebo flexi lepidlom, aby zmes vtiekla do kanálov. Pri podlahovine ako je koberec, parkety, vinyl a podobných materiáloch, ktoré majú tendenciu prehnúť sa je potrebné zatiahnúť drážky lepidlom do roviny druhý krát po prvom zaliatí. Tieto práce nezabezpečujeme a sú v réžii objednávateľa.

V prípade, že potrebujete zodpovedať otázky, kľudne nás kontaktujte. Môžete tiež navštíviť sekciu ČLÁNKY, kde sa dočítate viac podrobnejších informácií a výhodách tekejto rekonštrukcie.

Potrubie_vložené_do_vyfrézovanej_drážky.jpg

Články

 • 01 Nov 2019

  Výhody frézovaného systému

  Ponúkame systém, pomocou ktorého môžete využívať výhody podlahového vykurovania retrospektívne a bez akýchkoľvek komplikácií, či už v starých alebo nových budovách. Viac V tomto článku.

 • 02 Dec 2019

  Prečo 11 cm pokládka?

  Možno Vám niekto povie že pokládka podlahového kúrenia v rezteči rúrky 20 cm stačí. Nie je tomu tak. 10cm má veľké výhody.

 • 03 Jan 2020

  Montáž na HADA vs. SLIMÁK

  Prevažná časť kúrenárov montuje podlahovky na Hada. U nás sa to robí do Slimáka a vysvetlíme Vám prečo.

 • 04 Mar 2020

  Stačí 16 mm potrubie?

  Áno postačuje a tu je vysvetlenie v článku.

Archív